НОВИНИ

27.11.2023 | Лідер більшості у Сенаті США планує голосування щодо допомоги Україні на початок грудня
За матеріалами - Politico

Як передає Укрінформ з посиланням на Politico, про це він заявив у неділю в листі до сенаторів.

Шумер також закликав демократів більше взаємодіяти з республіканцями, аби домовитися щодо важливих для них заходів посилення кордону з Мексикою. Раніше спікер Палати представників, республіканець Майк Джонсон заявляв, що хоче поєднати фінансування України з заходами безпеки на кордоні.


Шумер підтвердив, що вимога республіканців стосовно заходів безпеки на кордоні є «найбільшою перешкодою» для виділення коштів на оборону України від Росії та війну Ізраїлю з ХАМАС.

«Це призвело до того, що десятиліттями заангажоване, гіперпартійне питання стало пріоритетом двопартійної більшості», – зазначив Шумер. Він наголосив, що його фракція, яка складається з 51 члена, «готова працювати над рішеннями щодо імміграції на основі здорового глузду», але попередив: якщо Республіканська партія займе занадто жорстку позицію, це може «поставити під загрозу» весь законопроєкт.

«Ніщо не зробить автократів на кшталт Путіна чи Сі зараз щасливішими, ніж побачити, як Сполучені Штати коливаються в підтримці українського народу та його військових», - написав Шумер у листі. – Ідеться не лише про українську чи трансатлантичну безпеку, а й про американську безпеку, тому що нестримуваний Путін – це посилений Путін».


Шумер також повідомив, що найближчими днями відбудеться брифінг сенаторів щодо України.

Кілька тижнів тому була сформована двопартійна група, яка сподівається укласти угоду, що поєднала б запит президента Джо Байдена на виділення 106 млрд доларів для України, Ізраїлю, Тайваню та заходів безпеки на кодоні.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект