НОВИНИ

06.12.2023 | Глава Міноборони Швеції підтримку України вважає розумною інвестицією
За матеріалами - Korespondent

Швеція і надалі допомагатиме Україні, бо вважає це інвестицією у власну безпеку. Про це у вівторок, 5 грудня під час дискусії в рамках Атлантичної Ради у Вашингтоні заявив міністр оборони Швеції Пол Йонсон.


"Сьогодні ми маємо 650 днів війни в Україні. Ми стикаємося з найгіршою безпековою ситуацією в Європі з часів завершення Другої Світової війни. Дозвольте мені бути кристально зрозумілим в одній речі: Швеція буде продовжувати підтримувати Україну так довго, як це буде необхідно", - зазначив Йонсон.

Глав шведського Міноборони підкреслив, що існує декілька причин аби продовжувати підтримку України.
"Перша - це прояв порядності та людяності. Росія розпочала неспровоковану та злочинну війну, тож зобов’язання підтримувати Україну є викликом, який постав перед сучасним поколінням", - сказав міністр.

Також він акцентував, що пітримати Україну - означати бути на боці міжнародного порядку.

"Для такої відносно невеликої країни як Швеція важливо знати, що Європа є не тим місцем, де сила визначає право, натомість усі країни можуть вільно обирати шлях для власної безпеки.

Нарешті ми підтримуємо Україну бо це є інвестицією у нашу власну безпеку. Україна зараз є європейським щитом проти російської військової експансії. Якби Росія досягла успіху у цій війні, я переконаний, що сусідні країни, такі як Молдова й Грузія, могли б зазнати тиску. Також із більшим тиском стикнулися б і союзники по НАТО. Тож дозвольте мені запевнити, що Сполучені Штати мають в особі Швеції партнера, який поділяє єдність у підтримці України так довго, як це буде необхідним", - додав він


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект